Katun to amerykańska firma, założona w 1979 roku, obecna na rynku światowym od ponad 30 lat. Jej celem jest dostarczanie tonerów, developerów i części do kopiarek wszystkich marek o jakości nieodbiegającej od oryginału. Meskato jest dystrybutorem produktów KATUN.

Firma sama wytwarza oferowane przez siebie produkty (m.in. tonery, zespoły bębna, wałki teflonowe i gumowe, łożyska) bądź zleca, podobnie jak Canon, Ricoh, Sharp, ich wykonanie największym producentom światowym, na podstawie specyfikacji opracowanych we własnym laboratorium.
 

Wykorzystywany przez Katuna precyzyjny, oparty na standardzie armii USA system kontroli jakości pozwala nam, jako dystrybutorowi Katuna, zaoferować swoim klientom doskonały produkt, o niezmiennie wysokiej jakości i znacząco niższej od oryginału cenie.

Produkty Katuna sprzedawane są w 163 krajach poprzez sieć 20 000 dystrybutorów i dealerów. Europejskie Centrum Dystrybucyjne w Holandii z magazynem wysokiego składowania o powierzchni 1,3ha, oferujące ponad 4 000 produktów, jest bezpośrednim zapleczem Meskato Sp. z o.o. - autoryzowanego dystrybutora Katuna.

 

 

 


...