O nas

Firma Meskato została założona w 1998 roku w Warszawie i jest częścią grupy Merkator. Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą hurtową urządzeń biurowych oraz materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do nich.Jesteśmy największym polskim dystrybutorem urządzeń drukująco-kopiujących Canon. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno urządzenia dedykowane do biur, takie jak kopiarki, plotery i skanery wielkoformatowe, skanery dokumentów, faksy jak i urządzenia przeznaczone do użytku domowego – drukarki laserowe i atramentowe, urządzenia wielofunkcyjne i płaskie skanery.

katun_dyst
canon

CANON

Posiadamy w ofercie pełną gamę materiałów eksploatacyjnych – tonery, bębny, startery, tusze do ploterów, części zamienne oraz papier biurowy i specjalistyczne media do urządzeń wielkoformatowych.

KATUN

Od 20 lat jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem amerykańskiej marki  KATUN, której produkty charakteryzują się jakością nieodbiegającą od oryginału. W naszej ofercie znajdują się tonery, dewelopery i części do kopiarek wszystkich marek.

DUBLER

Aby zapewnić klientom najwyższą jakość regenerowanych tonerów stworzyliśmy własną markę, która z dużym sukcesem istnieje na rynku od 2003 roku.

Oferujemy Państwu zamienniki tonerów do drukarek laserowych, tonery/zasypki w butelkach do regeneracji oraz folie do faksów

PONADTO W NASZEJ OFERCIE:

Niszczarki dokumentów

Narzędzia oraz akcesoria serwisowe takie jak niezawodny odkurzacz serwisowy 3M

Komponenty KATUN oraz STATIC CONTROL do regeneracji kartridży laserowych